Witajcie
Co może być przyczyną częstego niewłączania się ekspresu Jura Impressa Z9, albo wyłączania w trakcie działania?
Nie pojawia się żaden błąd na wyświetlaczu.
Czasami udaje się zrobić kawę.
Czasami uda go się włączyć i w czasie robienia kary się wyłącza.
Czasami też włączy się i się od razu wyłączy.
Wygląd elektroniki po prawej stronie:
Wygląd elektroniki z tyłu:
Transformator ma na wejściu 230 V, a na wyjściu 15 V i 9 V - według opisu.
Gdy przytrzymam przycisk zasilania, to pojawia się napięcie na wejściu 230 V i na wyjściu 15 V i 9V.
Gdy puszczę przycisk zasilania, to napięcie znika.
Gdy odłączę pomarańczowe przewody z transformatora od 15 V, to ekspres włącza się za każdym razem.
Co może być tego przyczyną?
Co może być przyczyną częstego niewłączania się ekspresu Jura Impressa Z9, albo wyłączania w trakcie działania?
Nie pojawia się żaden błąd na wyświetlaczu.
Czasami udaje się zrobić kawę.
Czasami uda go się włączyć i w czasie robienia kary się wyłącza.
Czasami też włączy się i się od razu wyłączy.
Wygląd elektroniki po prawej stronie:
Wygląd elektroniki z tyłu:
Transformator ma na wejściu 230 V, a na wyjściu 15 V i 9 V - według opisu.
Gdy przytrzymam przycisk zasilania, to pojawia się napięcie na wejściu 230 V i na wyjściu 15 V i 9V.
Gdy puszczę przycisk zasilania, to napięcie znika.
Gdy odłączę pomarańczowe przewody z transformatora od 15 V, to ekspres włącza się za każdym razem.
Co może być tego przyczyną?