Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tamniedodamcie napisał:Wiem że jak coś podłoże pod kartę to cos chce łapać te artefakty znikają i czasem można grać
niedodamcie napisał:Podłączyłem u kolego w kompie swoją kartę i też były artefakty podłączyłem kartę kolegi do swojego kompa działał bez zrzutów