Witam
Chcę założyć instalację powietrzną w warsztacie, hala 20 m. Kompresor jest w innym pomieszczeniu, rurki chcę zastosować 20 PP zgrzewane. Kompresor daje 8 atm, w tej hali będą 2 pobory powietrza. Czy muszę w tej instalacji zastosować jakieś odwadniacze lub coś innego? Wysokość hali to 3 metry, ale zejście do posadzki to 1 metr.
Chcę założyć instalację powietrzną w warsztacie, hala 20 m. Kompresor jest w innym pomieszczeniu, rurki chcę zastosować 20 PP zgrzewane. Kompresor daje 8 atm, w tej hali będą 2 pobory powietrza. Czy muszę w tej instalacji zastosować jakieś odwadniacze lub coś innego? Wysokość hali to 3 metry, ale zejście do posadzki to 1 metr.