Witajcie Forumowicze!
Czy ktoś z was poleciłby mi jakąś lutownicę kolbową do lutowania głównie THT, rzadziej SMD? Najbardziej zależy mi na dobrej cenie (60 zł) oraz jakości. Nie chcę wydawać dużych pieniędzy na lutownicę, ponieważ nie zajmuję się tym zawodowo, a lutowanie będzie raz na ruski rok oraz w przypadku uszkodzenia czegoś.
Czy ktoś z was poleciłby mi jakąś lutownicę kolbową do lutowania głównie THT, rzadziej SMD? Najbardziej zależy mi na dobrej cenie (60 zł) oraz jakości. Nie chcę wydawać dużych pieniędzy na lutownicę, ponieważ nie zajmuję się tym zawodowo, a lutowanie będzie raz na ruski rok oraz w przypadku uszkodzenia czegoś.