Dzień dobry,
Proszę o informację, jak wejść w tryb serwisowy w suszarce Electrolux EDH3498RDL. Od ok. roku pojawia się błąd EH0, z różną częstością, potrafi działać przez kilka tygodni, albo wyskakuje przy każdym suszeniu po kilku czy kilkunastu minutach od włączenia.
Lokalny serwis nie znalazł przyczyny, sugeruje uszkodzenie płyty głównej, czujnika wilgotności, może pompy ciepła? Przed ewentualnym wezwaniem autoryzowanego serwisu chciałbym spróbować sprawdzić zapisane w pamięci kody błędów.
Załączam zdjęcia panelu oraz tabliczki znamionowej.
Pozdrawiam
Proszę o informację, jak wejść w tryb serwisowy w suszarce Electrolux EDH3498RDL. Od ok. roku pojawia się błąd EH0, z różną częstością, potrafi działać przez kilka tygodni, albo wyskakuje przy każdym suszeniu po kilku czy kilkunastu minutach od włączenia.
Lokalny serwis nie znalazł przyczyny, sugeruje uszkodzenie płyty głównej, czujnika wilgotności, może pompy ciepła? Przed ewentualnym wezwaniem autoryzowanego serwisu chciałbym spróbować sprawdzić zapisane w pamięci kody błędów.
Załączam zdjęcia panelu oraz tabliczki znamionowej.
Pozdrawiam