Mam ten sam problem - lampka czerwona świeci, ale nie reaguje na pilota i przycisk włączania z boku telewizora. Przy zmianie głośności pilotem telewizor się wyłączył i nie idzie go uruchomić. Czy ktoś już miał taki problem i czy się udało go rozwiązać? Proszę o pomoc.
Dołączam się do tematu, mam taki sam problem z tym telewizorem, podobno to typowa sprawa.
Płyta TPD.MS6683.PB763, czy wie ktoś jak sobie z tym poradzić?
Oczywiście, sam tego nie zrobiłem, tylko dałem na gwarancję. To wróciło do mnie — już nie mój TV. Zamykam temat, gdyż nie wiadomo, co zrobili, ale mówili, że to częsta sprawa z tymi TV. Dziękuję i do widzenia.
Zarejestruj konto, Zaloguj się i bądź aktywny na forum, a wtedy reklamy nie będą się pojawiać. Otrzymaj punkty za rejestrację oraz odpowiedzi.