Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

wymiana tuszu Epson C45

03 Dec 2005 14:58 7034 2
  • Level 2  
    Witam,

Mam problem z wymianą tuszu w drukarce Epson C45, w instrukcji pisze że jak włącze drukarke i podniose klape to głowica się powinna tak ustawić żebym mógł to zrobić, no ale się nie ustawia to 1 problem.

Doszedłem że ręcznie moge sobie ją przesunąć jak jest odłączona od zasilania, wymieniłem tusz, włączyłem wszystko, wyskoczył mi komunikat iż tusz jest nieoryginalny i czy chce go używać (u innych takie tusze chodzą). Jest pięknie ładnie, widzi pełny tusz... ale jak drukuje to go nie podaje, kolorowy tusz chodzi ładnie (jeszcze oryginalny jest).

Pomocy !
  • Level 15  
    A wcześniej drukowała normalnie?? Bo z tym że ci karety nie wysuneła to czasem się tak dzieje. Napisz tylko czy na tamtym tuszu do końca drukowała normalnie.
    Pozdrawiam
  • Level 10  
    Witam!
    Jezeli chodzi o tusze Epsona to mają na swojej obudowie czipy z informacją o ilości tuszy i producencie. Drukarka zawsze rozpozna "podróbę" ale komunikat dotyczy tylko jakości i wierności wydruku. Natomiast nie "odmawia" drukowania. Może być problem z odpowietrzeniem tuszu, w orginalnym jest do odklejenia pasek foliowy, w innych trzeba wyłamać plastykową zatyczkę.
    Pozdrawiam.