Witam! Mam do zrobienia spwarke (migomat) z odzysku PowerMat PM-IMG-210S.
Problem polaga natym iż jest brak regulacji posuwu drutu, a zarazem brak zajażenia łuku. Szukam schematy do tego gniota, ale nie mogę się doszukać. Płyta jest trochę ściorana, bo już ktoś probował naprawić. Jest do ogarnięcia. Mosfety sprawne oraz diody sparwne, po odpięciu kontroli pomiaru prądu jest regulacja drutu i jest zajażenie łuku. Podmieniłem układ Tl084C SMD oraz SG3525AP SMD. Bez rezultatu. Problemem jest to, iż nie posiadam oscyloskopu (sprzedałem). Na małej płycie mam jeszcze dwa układy lecz nie mogę ich odszukać ani rozkodować. Układy na płycie vt3, vt4 oznaczenia s-Rin YL9020A SVD10555A
Problem polaga natym iż jest brak regulacji posuwu drutu, a zarazem brak zajażenia łuku. Szukam schematy do tego gniota, ale nie mogę się doszukać. Płyta jest trochę ściorana, bo już ktoś probował naprawić. Jest do ogarnięcia. Mosfety sprawne oraz diody sparwne, po odpięciu kontroli pomiaru prądu jest regulacja drutu i jest zajażenie łuku. Podmieniłem układ Tl084C SMD oraz SG3525AP SMD. Bez rezultatu. Problemem jest to, iż nie posiadam oscyloskopu (sprzedałem). Na małej płycie mam jeszcze dwa układy lecz nie mogę ich odszukać ani rozkodować. Układy na płycie vt3, vt4 oznaczenia s-Rin YL9020A SVD10555A