Dzień Dobry,
Od tygodnia mam problem z routerem TP Link Archer AX50. Router nie udostępnia internetu ani po kablu, ani po wi-fi. Pomaga tylko restart urządzenia poprzez odcięcie od prądu. Nie zawsze po pierwszym restarcie, czasami dopiero po drugim udaję się mi połączyć. Potem Inernet działa do momentu wyłączenia komputera, po ponownym włączeniu znowu nie działa i znowu trzeba restartować dziada. To samo jest z wifi na komórce, czy laptopie. Po restarcie działa, ale wystarczy wyjść z zasięgu i wrócić z powrotem, telefon łączy się z siecią, ale Internetu nie ma. Przez ten tydzień nie było problemu tylko z telewizorem i oglądaniem filmów z netflixa, ale jednak wczoraj wieczorem i tutaj też nie udało się mi połączyć. No to co mam w tej sytuacji począć? Proszę o pomoc. Internet dostarczany jest światłowodem przez lokalną firmę Pro-Internet, przez 8 lat nie było żadnego problemu z działaniem, no chyba że zapomniałem zapłacić za usługę.
Od tygodnia mam problem z routerem TP Link Archer AX50. Router nie udostępnia internetu ani po kablu, ani po wi-fi. Pomaga tylko restart urządzenia poprzez odcięcie od prądu. Nie zawsze po pierwszym restarcie, czasami dopiero po drugim udaję się mi połączyć. Potem Inernet działa do momentu wyłączenia komputera, po ponownym włączeniu znowu nie działa i znowu trzeba restartować dziada. To samo jest z wifi na komórce, czy laptopie. Po restarcie działa, ale wystarczy wyjść z zasięgu i wrócić z powrotem, telefon łączy się z siecią, ale Internetu nie ma. Przez ten tydzień nie było problemu tylko z telewizorem i oglądaniem filmów z netflixa, ale jednak wczoraj wieczorem i tutaj też nie udało się mi połączyć. No to co mam w tej sytuacji począć? Proszę o pomoc. Internet dostarczany jest światłowodem przez lokalną firmę Pro-Internet, przez 8 lat nie było żadnego problemu z działaniem, no chyba że zapomniałem zapłacić za usługę.