Witam, szukam osoby, która ogarnia ten sterownik i mogłaby (oczywiście za odpowiednią zapłatą) poświęcić mi kilka godzin czasu na wyjaśnienie podstawowych kwestii z zakresu jego programowania i łączności. Chodzi mi przede wszystkim o zgranie/wgranie programu, łączność i możliwość zdalnego sterowania przez przeglądarkę.
Witam, szukam osoby, która ogarnia ten sterownik i mogłaby (oczywiście za odpowiednią zapłatą) poświęcić mi kilka godzin czasu na wyjaśnienie podstawowych kwestii z zakresu jego programowania i łączności. Chodzi mi przede wszystkim o zgranie/wgranie programu, łączność i możliwość zdalnego sterowania przez przeglądarkę.