Witam
Poszukuję informacji, materiałów na temat sterowników plc oraz możliwości wykorzystania ich w internecie.
Po koleji:
1) Steruje oświetleniem w kilku pokojach (włączanie za pomoca standardowych włącznikółw oraz dodatkowo za pomocą przekaźników).
2)Chciałbym dołożyć do układu jakiś sterownik plc, z możliwością podłączenia ethernetu, tak abym mógł sterować oświetleniem z internetu.
3)Prosił bym o informację, jaki steownik najlepiej użyć, jaki dodatkowy moduł do komunikacji przez inetrnet, jakie oprogramowanie użyć, jak wyciągnąć informację z sterownika. Proszę o jakąś podpowiedź i linki do materiałów
Poszukuję informacji, materiałów na temat sterowników plc oraz możliwości wykorzystania ich w internecie.
Po koleji:
1) Steruje oświetleniem w kilku pokojach (włączanie za pomoca standardowych włącznikółw oraz dodatkowo za pomocą przekaźników).
2)Chciałbym dołożyć do układu jakiś sterownik plc, z możliwością podłączenia ethernetu, tak abym mógł sterować oświetleniem z internetu.
3)Prosił bym o informację, jaki steownik najlepiej użyć, jaki dodatkowy moduł do komunikacji przez inetrnet, jakie oprogramowanie użyć, jak wyciągnąć informację z sterownika. Proszę o jakąś podpowiedź i linki do materiałów