Pytanko Hormann SupraMatic 2 lampa zapala się sama bez niczego i gaśnie. Wie może ktoś, co może być powodem?
Czy może być związane z tym, że drugi napęd Hormann, który był na tym samym pilocie, jest zdemontowany? Ale chyba zbyt wybujała hipoteza.
Czy może być związane z tym, że drugi napęd Hormann, który był na tym samym pilocie, jest zdemontowany? Ale chyba zbyt wybujała hipoteza.