Lodówka LG GR-349 SQF
Posiadam taką lodówkę i teraz zbiera mi się woda (lód) pod ostatnią szufladą i uniemożliwia jej wyjęcie. Odmroziłem ją na 24 godziny, trochę pomogłem sobie suszarką do włosów, włączyłem i chodzi. Ale chciałbym zajrzeć "za plecy", skąd leci ta woda. Dwie śrubki odkręcam i tych "pleców" nie mogę ruszyć. Czy są jakieś zatrzaski? Zrobiłem zdjęcie tych "pleców", może to pomoże w rozwiązaniu tego problemu.
Posiadam taką lodówkę i teraz zbiera mi się woda (lód) pod ostatnią szufladą i uniemożliwia jej wyjęcie. Odmroziłem ją na 24 godziny, trochę pomogłem sobie suszarką do włosów, włączyłem i chodzi. Ale chciałbym zajrzeć "za plecy", skąd leci ta woda. Dwie śrubki odkręcam i tych "pleców" nie mogę ruszyć. Czy są jakieś zatrzaski? Zrobiłem zdjęcie tych "pleców", może to pomoże w rozwiązaniu tego problemu.