To jest świeży syfon jak ale mogło się coś tam nazbierać po budowie - chociaż był korek przez cały czas. Wezmę sprężynę i przepcham, może to pomoże. Próbowałem z butelką pet ale nie zauważyłem problemu, chyba, że za mało i za wolno wlewałem. Dla spokojności przeczyszczę ten odpływ.
Cieknie dokładnie z tamtego miejsca, nawet widać na zdjęciu lekkie zawilgocenie tam. Myślałem początkowo, że to redukcja gumowa, więc zmieniłem na pcv.