Witam
Mam pytanie. Jak mozna w tabeli stworzonej w HTMLu ( <TABLE> ) w prosty sposob formatowac tekst ( zmiana czcionki, wielkosc, rodzaj czcionki itp) Probowalem wcisnac znacznik <FONT> w rozne miejsca tabeli tak aby traktowal ja calosciowo ale to nie dawalo rezultatu. Udalo mi sie jedynie formatowac. pojedyncze komorki ale to jest nie efektywne przy wiekszej ilosci komorek W internecie niewiele o tym jest a ja niemoge usywac plikow CSS
pozdrawiam i proszze o pomoc
Mam pytanie. Jak mozna w tabeli stworzonej w HTMLu ( <TABLE> ) w prosty sposob formatowac tekst ( zmiana czcionki, wielkosc, rodzaj czcionki itp) Probowalem wcisnac znacznik <FONT> w rozne miejsca tabeli tak aby traktowal ja calosciowo ale to nie dawalo rezultatu. Udalo mi sie jedynie formatowac. pojedyncze komorki ale to jest nie efektywne przy wiekszej ilosci komorek W internecie niewiele o tym jest a ja niemoge usywac plikow CSS
pozdrawiam i proszze o pomoc