Witajcie.
Posiadam Niemiecka Karte Girokarte oraz VISA na tym samym koncie.
Wiem,ze VISA lepiej placic w Krajach EU w Euro
Mialem kilka razy bedac w PL placic ta Karta VISA - zawsze bylo pytanie w terminalu:
Platnosc w PLN czy EURO?
Jak bedzie korzystniej ? Ktora opcje mam wybierac ?
Tak samo jest na Booking, platnosc w PLN lub Euro.
Polskiego konta juz nie posiadam. (kiedys przelewalem z niemieckiego konta na cinkciarza i on wtedy na moje polskie konto)
Jak to dziala z tym przewalutowaniem ?
Posiadam Niemiecka Karte Girokarte oraz VISA na tym samym koncie.
Wiem,ze VISA lepiej placic w Krajach EU w Euro
Mialem kilka razy bedac w PL placic ta Karta VISA - zawsze bylo pytanie w terminalu:
Platnosc w PLN czy EURO?
Jak bedzie korzystniej ? Ktora opcje mam wybierac ?
Tak samo jest na Booking, platnosc w PLN lub Euro.
Polskiego konta juz nie posiadam. (kiedys przelewalem z niemieckiego konta na cinkciarza i on wtedy na moje polskie konto)
Jak to dziala z tym przewalutowaniem ?