Witam
Mam pytanie dotyczace tego wirtualnego banku. Chcialbym sie dowiedziec czy pobierana jest oplata za rejestracje oraz prowadzenie konta. Wiem napewno ,ze jesli bede chcial to moge dostac karte visa elektron za 35 $. Czy majac taka karte moge wyplacic pieniadze w PL bankomacie oraz ile wynosic bedzie prowizja?? Oraz ostatnie pytanko co do samej rejestracji. W tym banku umowie ,,wiazaca" ,,podpisuje" sie przez elektroniczna rejestracja ,czy wysla mi jakas umowe przez poczte tak jak w polskich bankach?? Licze na wasza pomoc
Pozdro BykPL