Witam. Posiadam radio oryginalne z Fiata Ducato 2011 r. w wersji z CD 1 din. Po rozpięciu akumulatora potrzebowało kodu PIN i tak kilkanaście razy w trasie wciskałem zły, więc trzeba było czekać dłużej, rozumiem że tak jest, lub ten typ tak ma. Wyczytałem gdzieś, że można teraz czekać nawet 24 godziny, żeby pojawiła się możliwość kolejnego wpisania PINu, więc wyciągnąłem radio, podłączyłem w domu do akumulatora (+12 razem z +po stacyjce, no i czarny do masy). Radio świeci, wszystko ok, ale po około 20 minutach gaśnie, więc nie ma możliwości odczekania więcej czasu, nawet tych 12 czy 24 godzin. Który jeszcze przewód muszę podłączyć z tej kostki ISO? Czy może nie ma możliwości bez auta tego zrobić? Czy może z szyny CAN, gdzie jest dużo pinów, coś muszę podłączyć?
Witam. Posiadam radio oryginalne z Fiata Ducato 2011 r. w wersji z CD 1 din. Po rozpięciu akumulatora potrzebowało kodu PIN i tak kilkanaście razy w trasie wciskałem zły, więc trzeba było czekać dłużej, rozumiem że tak jest, lub ten typ tak ma. Wyczytałem gdzieś, że można teraz czekać nawet 24 godziny, żeby pojawiła się możliwość kolejnego wpisania PINu, więc wyciągnąłem radio, podłączyłem w domu do akumulatora (+12 razem z +po stacyjce, no i czarny do masy). Radio świeci, wszystko ok, ale po około 20 minutach gaśnie, więc nie ma możliwości odczekania więcej czasu, nawet tych 12 czy 24 godzin. Który jeszcze przewód muszę podłączyć z tej kostki ISO? Czy może nie ma możliwości bez auta tego zrobić? Czy może z szyny CAN, gdzie jest dużo pinów, coś muszę podłączyć?