Cześć,
pacjent c117 cla180 cdi 2014rok
pewnego dnia podczas jazdy postanowił sam z siebie wyłączyć cały system ELS (abs, esp, wspomaganie itd.), po zgaszeniu, auto kompletnie nie reagowało na pierwszej i drugiej pozycji stacyjki.
Komputer powiedział, że problem z blokadą kierownicy - poszła do wymiany.
Gdy auto już ożyło, na komputerze pojawiły się błędy:
- b21f200 'Status zacisku 15 jest nieprawidłowy'
- dwa tylne ABSy -też poszły do wymiany.
- na zegarach błąd jak na załączonym zdjęciu
Przy okazji nowy akumulator pomocniczy, bo poprzedni deadnął.
Sprawdzone 3 razy wszystkie bezpieczniki i przekaźniki i wszystko działa poprawnie, a zwłaszcza hamulec ręczny.
Jakieś pomysły? Czy to może problem z komputerem lub coś na CANie poszło?
pacjent c117 cla180 cdi 2014rok
pewnego dnia podczas jazdy postanowił sam z siebie wyłączyć cały system ELS (abs, esp, wspomaganie itd.), po zgaszeniu, auto kompletnie nie reagowało na pierwszej i drugiej pozycji stacyjki.
Komputer powiedział, że problem z blokadą kierownicy - poszła do wymiany.
Gdy auto już ożyło, na komputerze pojawiły się błędy:
- b21f200 'Status zacisku 15 jest nieprawidłowy'
- dwa tylne ABSy -też poszły do wymiany.
- na zegarach błąd jak na załączonym zdjęciu
Przy okazji nowy akumulator pomocniczy, bo poprzedni deadnął.
Sprawdzone 3 razy wszystkie bezpieczniki i przekaźniki i wszystko działa poprawnie, a zwłaszcza hamulec ręczny.
Jakieś pomysły? Czy to może problem z komputerem lub coś na CANie poszło?