To już drugi raz mi się zdarza, że po tankowaniu na full powstaje coś w instalacji gazowej, że zaczyna migać wskaźnik z akustycznym beepem ostrzegającym, że automat na stałe przerzucił na benzynę. Próby ręcznego ustawienia na LPG są bezskuteczne, znów przerzuca. I tak do końca dnia. Samochód zaparkowałem a rano już było prawidłowo.
Nie pamiętam jak było poprzednim razem, ale teraz było gorąco, dużo jeździłem po mieście więc silnik mocno rozgrzany i to jedyne odstępstwo od okoliczności innych tankowań bez niespodzianek.
Czy ktoś miał takie zjawisko, ew. czy ktoś wie co jest grane?
Nie pamiętam jak było poprzednim razem, ale teraz było gorąco, dużo jeździłem po mieście więc silnik mocno rozgrzany i to jedyne odstępstwo od okoliczności innych tankowań bez niespodzianek.
Czy ktoś miał takie zjawisko, ew. czy ktoś wie co jest grane?