Witam...mam problem...moj komputerowy mikrofon jest fatalny...slyszalem ze mozna wzmocnic jego fale...jesli by ktos mogl mi pomoc i doradzic co i jak bylbym wdzieczny...
pozdrawiam
Dominik
pozdrawiam
Dominik
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam