Posiadam Quada Bashana 250, mam problem z układem paliwowym. Mój kolega ma Asixa 250 i ma taki sam problem. Podczas jazdy nie da się wykorzystać całej pojemności baku, mam na myśli, że jak jest mało paliwa, trochę poniżej czujnika rezerwy, około 1/3 baku, paliwo nie przelewa się nawet do filtra. W czasie jazdy schodzi paliwo z filtra do momentu, aż Quadem nie da się jechać, bo przerywa, nie dochodzi paliwo. Czyszczony był cały układ paliwowy bez skutku. Nie wiem, w czym może być problem.