Poszukuję tyrystora do wyzwalania ładunku z baterii kondensatorów (660000µF). Napięcie max 25V. Ma to pracować w niewielkiej zgrzewarce kondensatorowej. Szukałem w sklepach internetowych i jedyne parametry jakie oni najczęściej podają to max prąd pracy i napięcie. Ciężko też znaleźć dane katalogowe. Może jakaś baza danych z parametrami tyrystorów. Czy do wyzwalania ładunków można użyć triaka. Jak tak to w jakiej aplikacji. Może ktoś wie jaki i gdzie kupić. W sklepie też rozkładają bezradnie ręce. Jak bym miał konkretny symbol to by mi bardzo pomogło. Proszę o pomoc. No i dobrze by było żeby kosztował mniej niż stówkę.. Max do 150zł.