Witam
Posiadam gramofon Unitra Fryderyk 620. Planuję zanieść go do serwisu.
A że jestem zielony w temacie gramofonów, moje pytanie jest następujące:
Co mam dokupić, aby podłączyć go pod TV lub wieżę?
Przedwzmacniacz? Wzmacniacz? czy to i to? Bo nie wiem czym się różnią od siebie.
Gdyby ktoś mógł mi krok po kroku jak krowie na rowie, wytłumaczyć co i jak, żebym mógł się cieszyć grającym sprzętem to byłbym BARDZO WDZIĘCZNY
Pozdrawiam
Posiadam gramofon Unitra Fryderyk 620. Planuję zanieść go do serwisu.
A że jestem zielony w temacie gramofonów, moje pytanie jest następujące:
Co mam dokupić, aby podłączyć go pod TV lub wieżę?
Przedwzmacniacz? Wzmacniacz? czy to i to? Bo nie wiem czym się różnią od siebie.
Gdyby ktoś mógł mi krok po kroku jak krowie na rowie, wytłumaczyć co i jak, żebym mógł się cieszyć grającym sprzętem to byłbym BARDZO WDZIĘCZNY
Pozdrawiam