Witam.
iPhone SE pierwsza generacja A1723
Wymieniona została bateria i wyswietlacz, ale telefon wisi na logo i nic więcej.
Podłożona została też taśma flex do ładowania, ponieważ przy próbie wgrania oprogramowania dochodzi do 20% i tak wisi [ updating NAND Firmware ]
W czym może być problem, ktoś podpowie?
iPhone SE pierwsza generacja A1723
Wymieniona została bateria i wyswietlacz, ale telefon wisi na logo i nic więcej.
Podłożona została też taśma flex do ładowania, ponieważ przy próbie wgrania oprogramowania dochodzi do 20% i tak wisi [ updating NAND Firmware ]
W czym może być problem, ktoś podpowie?