logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

iPhone SE A1723 - zawiesza się na logo, 3uTools dochodzi do 20% i wisi

Fu-Fu 09 Sie 2024 14:52 240 3
REKLAMA
  • #1 21185491
    Fu-Fu
    Poziom 22  
    Posty: 939
    Pomógł: 9
    Ocena: 109
    Witam.

    iPhone SE pierwsza generacja A1723

    Wymieniona została bateria i wyswietlacz, ale telefon wisi na logo i nic więcej.

    Podłożona została też taśma flex do ładowania, ponieważ przy próbie wgrania oprogramowania dochodzi do 20% i tak wisi [ updating NAND Firmware ]

    W czym może być problem, ktoś podpowie?
  • REKLAMA
  • #2 21185637
    andrzej2121
    Poziom 2  
    Posty: 8
    Przed wymianą wszystko działało?
  • REKLAMA
  • #3 21186102
    Fu-Fu
    Poziom 22  
    Posty: 939
    Pomógł: 9
    Ocena: 109
    Telefon miał całkowicie padnięta baterie, więc pewnie nie działał. Układ U2 ?
  • #4 21187933
    bert_studionapraw
    Specjalista - Apple
    Posty: 869
    Pomógł: 176
    Ocena: 266
    Czołem, cześć.
    To problem z NAND'em, jego zasilaniem lub logiką. Jak zwykle - znajdź dobry warsztat naprawczy jeśli chcesz to ratować. Jeśli nie, oddaj do utylizacji.
REKLAMA