Witam wszystkich, potrzebny jest mi wyświetlacz LCD do radia 2 din jakiejś chińskiej produkcji, jeżeli miałby ktoś coś takiego, byłbym wdzięczny, konkretnie chodzi o digitizer, nie działa dotyk, podeślę kilka fotek, aby było wiadomo, o co chodzi, wyświetlacz 7".