Pierwsze co to musisz zdiagnozować usterkę a czy to będzie tani koszt to się okaże. Bez diagnostyki komputerowej nic nie zrobisz, jak nie masz czym diagnozować samemu to taniej będzie oddać do warsztatu niż co chwilę jeździć na diagnostykę. Jeden raz i tak musisz jechać na diagnostykę bo nie wiadomo co jest ale nie tylko na odczyt błędów bo czasami może nic to nie dać.