Witam!
Mam mały problemik z wymontowaniem gzrałki. Odkręciłem całkowicie nakrętkę grzałki, następnie wbiłem wystającą śrubę z kołnierza grzałki Ale nie mogę ,,wyrwać'' grzałki. Boje się, że cos mogę zepsuć, urwać. Może poprostu za słabo ciągnę?!
Proszę o pomoc!
Marcin
Mam mały problemik z wymontowaniem gzrałki. Odkręciłem całkowicie nakrętkę grzałki, następnie wbiłem wystającą śrubę z kołnierza grzałki Ale nie mogę ,,wyrwać'' grzałki. Boje się, że cos mogę zepsuć, urwać. Może poprostu za słabo ciągnę?!
Proszę o pomoc!
Marcin