Witam, czy BMW ma dobre silniki diesla? Jestem ciekaw jak z awaryjnością M47,N47 i nowszych z kodem B.
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tamMadrik napisał:
Ostatnio Chińczycy walnęli bombę w segment silników elektrycznych.
Silniki z magnesami z ciekłego metalu. Wydajność 13kW/kg masy, sprawność 98,5%.
Już nie mówią o supersamochodach tylko o hipersamochodach... Wyobrażacie sobie 500 KM z 30-to kilogramowego silnika?
Jak to jeszcze będzie w znośnej cenie, to zapomnimy faktycznie o spalinówkach.