Znajoma coś namieszała w laptopie. Założyła niby konto Microsoft ale podała fikcyjny mail. Zapomniała hasła i nie można uruchomić laptop bo nie można się zalogować. Udało mi się przez formularze Microsoftu zmienić hasło ale żeby je zatwierdzić trzeba kliknąć na wiadomość wysłaną na fikcyjny mail, więc to niemożliwe. Przez te formularze udało mi się dopisać nr telefonu do konta ale zatwierdzą to dopiero za 30 dni, taka ochrona bo właściciel może takie coś anulować.
Czy jest jakiś inny sposób aby nie przywracać ustawień fabrycznych?
Czy jest jakiś inny sposób aby nie przywracać ustawień fabrycznych?