witam!
mercedes 190e 2.0 benzyna automat instalacja elpigaz półroczna ze stabilizatorem obrotów.
mam mały problem ze swoim mesiem przy skręcie w lewo drastycznie spadają obroty do 300 a nawet potrafi zgasnąć. rure od powietrza mam wygiętą w lewo nie wiem czy to ma cos z tym wspólnego, może ją by trzeba było przytkać? proszę o jakieś porady
mercedes 190e 2.0 benzyna automat instalacja elpigaz półroczna ze stabilizatorem obrotów.
mam mały problem ze swoim mesiem przy skręcie w lewo drastycznie spadają obroty do 300 a nawet potrafi zgasnąć. rure od powietrza mam wygiętą w lewo nie wiem czy to ma cos z tym wspólnego, może ją by trzeba było przytkać? proszę o jakieś porady