Pacjent to Siemens EQ6 S300 TE603501DE/09. Pewnego dnia załączył się samoczynnie młynek, zmielił kawę i ekspres się wyłączył i nie włączył z powrotem. Rozebrałem dziada i widzę, że coś się tu sfajczyło. Ma pomysł, co to za elementy oraz jakie mają wartości?
Dzięki za wsparcie.