Witam posiadam mi note 10, i chciałem troszeczkę po modyfikować oprogramowanie to znaczy grać takie żeby można było nagrywać rozmowy z aplikacji systemowej słyszałem że trzeba zainstalować jakiś inny soft lecz szukając na YouTube wszystkie są sprzed siedmiu lat a w komentarzach napisane że już nie działają czy ktoś może ma jakiś nowszy poradnik jak to zrobić krok po kroku by nie uwalić telefonu??