Marka:Xiaomi
Model:Redmi Note 10 5G
Chassis (płyta lub główne podzespoły):
Matryca/Panel (jeśli występuje):
Inne (uwagi): MIUI Global 14.0.2 (TKSE UOR)
Chciałbym uruchomić w Redmi Note 10 5G opcję nagrywania rozmów. Prawdopodobnie jest to możliwe tylko w przypadku instalacji softu MIUI Indonezja (albo Tajwan) jako oryginalne oprogramowanie producenta. Czy można zatem wgrać (jak to zrobić?) taki soft i używać telefonU w Polsce?, czy też mogą pojawić się jakieś problemy techniczne jak choćby brak języka polskiego, bądź inne.
Model:Redmi Note 10 5G
Chassis (płyta lub główne podzespoły):
Matryca/Panel (jeśli występuje):
Inne (uwagi): MIUI Global 14.0.2 (TKSE UOR)
Chciałbym uruchomić w Redmi Note 10 5G opcję nagrywania rozmów. Prawdopodobnie jest to możliwe tylko w przypadku instalacji softu MIUI Indonezja (albo Tajwan) jako oryginalne oprogramowanie producenta. Czy można zatem wgrać (jak to zrobić?) taki soft i używać telefonU w Polsce?, czy też mogą pojawić się jakieś problemy techniczne jak choćby brak języka polskiego, bądź inne.