Witam . Mam problem w mojej lagunie 3 1.5 dCi 2008 r ostatnio była na przeglądzie zawieszenie ok żadnego bicia itp .Wybrałem się do Niemiec 800 km w jedną stronę przy 140 km strach szybciej jechać niby nie ma bicia ale bardzo huczy w środku .Nie wiem czy to wina opon 2 letnie Dębica ile takim autem można normalnie jechać po autostradzie