logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Laguna 3 1.5 dCi 2008 - głośne huczenie przy 140 km/h na autostradzie, przyczyny?

darkowe1 09 Paź 2024 21:01 156 1
REKLAMA
  • #1 21257020
    darkowe1
    Poziom 5  
    Posty: 901
    Pomógł: 2
    Ocena: 91
    Witam . Mam problem w mojej lagunie 3 1.5 dCi 2008 r ostatnio była na przeglądzie zawieszenie ok żadnego bicia itp .Wybrałem się do Niemiec 800 km w jedną stronę przy 140 km strach szybciej jechać niby nie ma bicia ale bardzo huczy w środku .Nie wiem czy to wina opon 2 letnie Dębica ile takim autem można normalnie jechać po autostradzie :D
  • REKLAMA
  • #2 21257057
    andken999
    Poziom 22  
    Posty: 422
    Pomógł: 58
    Ocena: 167
    Miałem Dębicę w Audi B3 kupiłem wszystkie nowe i po dwóch latach objawiło się schodkowanie bieżnika na jednej z nich i oczywiście huczało. Druga opcja może to być łożysko piasty.
REKLAMA