Witam.
Posiadam piekarnik Samsung Dual Cook. Od jakiegoś czasu przy termoobiegu zaczął mi coś bić wiatrak u góry. Wykręciłem tył od środka żeby zobaczyć wiatraki i górny wiatrak obija się o grzałkę. Tak jakby górna grzałka lekko opadła. Nie wiem jak to ogarnąć żeby ją trochę podnieść. Tam są takie dziwne jakby zatrzaski. Nic nie przykręcane...
Pozdrawiam i z góry dzięki za pomoc.
Posiadam piekarnik Samsung Dual Cook. Od jakiegoś czasu przy termoobiegu zaczął mi coś bić wiatrak u góry. Wykręciłem tył od środka żeby zobaczyć wiatraki i górny wiatrak obija się o grzałkę. Tak jakby górna grzałka lekko opadła. Nie wiem jak to ogarnąć żeby ją trochę podnieść. Tam są takie dziwne jakby zatrzaski. Nic nie przykręcane...
Pozdrawiam i z góry dzięki za pomoc.