Mam problem bojler gazowy Ariston SGA po dłuższej przerwie 1 mies. nie odpala... nie zapala się świeczka, po naciśnięciu termostatu słychać tylko wypływ gazu.[/spoiler]
Witam. Możliwe że iskra nie biję tam gdzie powinna skoro podczas procedury odpalania słychać wypływ gazu. Bądź palnik pilotarzowy jest do przeczyszczenia.
Pozdrawiam.
Dziś wymontowałem moduł płomyka okazało się że przez otwór ten wyleciały dodatkowo z wnętrza kotła elementy metalowe wypalone ( na zdjęciu) co to może być czy bez tej blaszki może pracować piec??
Załączniki:
20241012_171638.jpg(1.03 MB)
Musisz być zalogowany, aby pobrać ten załącznik.
20241012_171603.jpg(1007.29 KB)
Musisz być zalogowany, aby pobrać ten załącznik.