Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
IT SerwisIT Serwis
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Zawiadamianie o nowej poczcie EMail ... ? Pomocy !

10 Gru 2005 18:47 1346 12
  • Poziom 10  
    Witam.
    Poszukuję programu, który będzie sprawdzał pocztę np. co 1 minutę i sygnalizował o nowych wiadomościach. Czy jest taki program ? Z góry dziękuje za pomoc.
    Pozdrawiam.
  • IT SerwisIT Serwis
  • Spec od komputerów
    No chyba każdy pocztowy.Tylko w opcjach ustaw co ile ma sprawdzać.Ustaw jak potrzebujesz dźwięk nowej wiadomości.
  • IT SerwisIT Serwis
  • Poziom 11  
    Witam.:D
    Ja używam programu "The Bat". Według mnie jest bardzo dobry. Jeśli masz konto na o2.pl to możesz używać komunikatora "tlen", ma on możliwość sprawdzania twojego konta na o2.
    Pozdrowienia.:D
  • Poziom 10  
    Ale chcę, aby ten programik siedział w trayu i powiadamiał o tym że w jakiejś skrzynce mam coś nowego. A nie chcę mieć go uruchomionego na okrągło ...

Dodano po 1 [minuty]:

A jeśli jest taka opcja w OE - to jak ją uruchomić ?
  • Poziom 24  
    jest gmail notifier, niestety tylko do konta gmail... siedzi w trayu i sprawdza
  • Pomocny post
    Poziom 20  
    melon87 napisał:
    Witam.:D
    Ja używam programu "The Bat". Według mnie jest bardzo dobry.

Potwierdzam jest extra,posiada funkcję mail ticker(małe okienko wyświetlane tam gdzie sobie zażyczysz z treścią tematu wiadomości-może być półprzeźroczyste).Czas sprawdzania sam ustawiasz.
  • Poziom 18  
    W Outlok Express wejdź w opcje i zakładkę ogólne. Możesz ustawić nawet co 1 min. i powiadamianie sygnałem dźwiękowym
  • Poziom 11  
    Ja zrobiłem sobie coś takiego na poczcie na serwerze uczelnianym. I niestety mało kto ma takie możliwości, jak zrobienie tego tak jak ja na procmailu. Ale efekt jest świetny, bo nie muszę sprawdzać, tylko sam automatycznie mi to wysyła z darmowej bramki na gg.
  • Pomocny post
    Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 16  
    Jak ktos chce skrzynke na gmail to piszcie na pw to wysle wam zaproszenie. :)
  • Poziom 16  
    Witam

Jeżeli używasz komunikatora: WP-kontakt, Spik można go skonfigurować tak aby sprawdzał pocztę na poszczególnych kontach. Tlen również będzie Ci sprawdzał pocztę po zainstalowaniu odpowiedniej wtyczki.
    Nie wiem (nie używam)jak w GG ale podejrzewam, że "coś takiego" ma.
    No i wspomniany przez Kolegów TheBat! świetny program do obsługi poczty.
  • Poziom 17  
    Temat trochę stary ale może ktoś pomoże . Szukam , szukam i nic a mianowicie chodzi mi o jakiś sposób lub program do automatycznego wysyłania wiadomości z załącznikiem. Może to być widoczne na ekranie nie musi być ukryte . Potrzebuje to do automatycznego wysyłania pliku z raportem o określonej godzinie. Można w zadaniach ustawić uruchomienie outloka , ale jak do niego dodać na stałe adres , temat i załącznik. Proszę o pomoc bo nic nie mogę znaleźć. A może w Visual Basicu dało by się to zrobić . Pozdrawiam