logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Agregat Einhell STE800 - brak wzbudzenia, napięcie wyjściowe tylko 10V

MIREK1963 10 Gru 2005 21:36 6295 13
REKLAMA
  • #1 2072257
    MIREK1963
    Poziom 11  
    Posty: 22
    Ocena: 19
    Witam, mam problem z agregacikiem STE800. na wyjściu zamiast 230V mam tylko 10V. Próbowałem zmieniać kondensator wzbudzeniowy, ale nic to nie pomogło.Kiedyś przy zaniku napięcia w innym agregacie Boscha 2kWwystarczyło, że na moment podpiąłem do wyjścia agregatu napięcie z sieci i po bólu, napięcie wróciło. Tutaj ta sztuczka nie pomaga.
    Może ma ktoś inny pomysł?
  • REKLAMA
  • #2 2081346
    Tuning Marek
    Poziom 22  
    Posty: 655
    Pomógł: 28
    Ocena: 109
    Cześc nie podawaj napięcia sieci tylko na chwilkę przytrzymaj napięcie stałe np z akumulatora ale ostroznie i patrz czy się wzbudza dzięki
  • REKLAMA
  • #3 2089261
    MIREK1963
    Poziom 11  
    Posty: 22
    Ocena: 19
    Witam! Dzięki za radę, spróbuję jeszcze raz. Muszę się przyznać, że sam wpadłem na pomysł z napięciem stałym, ale się nie cackałem i podałem bezpośrednio wyprostowane napięcie z sieci (220V). Zadudniło aż miło ; wywaliło korki w całej kamienicy . Faktycznie- napięcie podskoczyło do 12-14 V. Zobaczymy jak mi pójdzie z akumulatorem.
    Pozdrawiam.
  • #4 2089732
    Tuning Marek
    Poziom 22  
    Posty: 655
    Pomógł: 28
    Ocena: 109
    cześć wiesz jeśli by nie poszło sprobój też tym akumulatorem ale ocwrotnie napięcie , mój brygadzista tak wzbudzał prądnice jak stracily magnetyzm szczątkowy mówil mi ze odwracal napięcie czyli podaj raz do koncowek napiecie z akumulatora a jesli nic to odwrotnie tyle ile ci mogę podpowiedzieć dzieki
  • #5 2094514
    MIREK1963
    Poziom 11  
    Posty: 22
    Ocena: 19
    Witam,
    po próbach z napieciem stałym, które nic nie dały, postanowiłem rozebrać całą prądnicę. Na pierwszy rzut oka uzwojenia w idealnym stanie.
    Na wirniku sporo blach, w których wpuszczone po przeciwnych stronach dwa kawałki magnesu o powierzchni ok.2cm². Oprócz nich nawinięte na ten sam wirnik dwie sekcje uzwojeń, połączonych ze sobą początkami. Końce uzwojeń połączone są ze sobą dwiema połączonymi równolegle diodami prostowniczymi. Tak więc wirnik nie ma żadnego połączenia galwanicznego ze stojanem. Sprawdziłem diody- były przestrzelone.
    Wymieniłem na nowe i dumny ze znalezienia usterki zmontowałem ponownie cały agregat. Odpaliłem silnik i :cry:niestety nic się nie poprawiło.Skończyły mi się pomysły i chyba rozejrzą się za najbiższym skupem złomu.
    Pozdrawiam.
  • REKLAMA
  • #6 2094950
    prez8s
    Poziom 33  
    Posty: 2723
    Pomógł: 69
    Ocena: 334
    Upewnij się ze kondensator ktory podmieniles jest sprawny, zmierz tez omomierzem przewody od kondenasatora, czy jest wogole przejscie.
    Spróboj zapodac na wyjscie pradnicy duze obciązenie, tzn grzejnik (np. 2kW) i odpalic go tak. Jezeli nic to nie da to pomierz omomierzem jaki masz opór na uzwojeniach, byc moze jest spalone (zwarte) w ktoryms miejscu. Diody pewnie poszly po twoich eksperymentach :)
  • REKLAMA
  • #7 2095232
    Tuning Marek
    Poziom 22  
    Posty: 655
    Pomógł: 28
    Ocena: 109
    tak napewno po tych eksperymentach poszły diody ale wiesz co nie poddawaj się jak jesteś pewny , że diody są dobre włącz agregat niech sobie chodzi i tak jak ci pisałem lekko dotykaj napieciem z akumulatora do końcówek uzwojenia wzbudzenia tak i odwrotnie jak ci pisałem zamień bieguny poprostu moze brakuje ci magnetyzmu szczatkowego na skutek rozbiórki moze ktoś stukał w nia ,, lub faktycznie masz uszkodzone uzwojenie ale zrób jeszcze bez obciązenia i z obciązeniem tak jak ci pisze kolega podawaj napięcie na wzbudzenie i obserwuj podłacz miernik i napisz co pokazuje czy wogole jest napiecie na wyjsciu po tym dotykaniu dzięki
  • #8 2097306
    sp5wcx
    Poziom 33  
    Posty: 2272
    Pomógł: 170
    Ocena: 312
    Mirku
    Jakbyś miał chwilę wolnego czasu to zrób szkic połączeń elektrycznych tego agregatu. Mam taki sam. Jak na razie na gwarancji przepracował około 20h i nic mu nie dolega. Ale kiedyś gwarancja się skończy i wartowało by zapoznać się z budową wewnętrzną.
    Nurtuje mnie takie zagadnienie: w instrukcji napisano że jest to agregat synchroniczny bezszczotkowy. To skąd wziął się tam kondensator wzbudzenia (o którym piszesz), rzecz charakterystyczna dla agregatów asynchronicznych? Poza tym diody to też cecha charakterystyczna agregatów synchronicznych.
    Jak znudzi Ci się zabawa z tym agregatem, to chętnie odkupię jego zwłoki.
  • #9 2097484
    prez8s
    Poziom 33  
    Posty: 2723
    Pomógł: 69
    Ocena: 334
    sp5wcx napisał:
    ...
    Nurtuje mnie takie zagadnienie: w instrukcji napisano że jest to agregat synchroniczny bezszczotkowy. To skąd wziął się tam kondensator wzbudzenia (o którym piszesz), rzecz charakterystyczna dla agregatów asynchronicznych? Poza tym diody to też cecha charakterystyczna agregatów synchronicznych.
    ...


    Teraz praktycznie wszystkie agregaty synchroniczne mają kondensator wzbudzeniowy. Pradnice ze szczotkami byly dawniej produkowane, wymagaly zmian co jakis czas szczotek i konserwacji, mialy gorszą odporność na pracę w kurzu (na budowach), dlatego odeszlo sie od tej technologii. Teraz energia do wirnika jest przekazywana indukcyjnie. Prądnice asynchroniczne tez podobnie dzialają, ale stosuje sie je zadko bo mają gorsze parametry, tzn. pod wplywem znacznego obciązenia (np silnikiem gdzie prąd rozrzuchowy = 3x prad znamionowy) poslizg jest tak duzy, ze mają małą wydolnośc przez znaczne odchylki parametrów. Zaletą ich jest mniejszy poziom zakłocen. Synchroniczne dobrze znoszą duze obciązenia, ale poziom zaklocen jest wiekszy. Asynchroniczne praktycznie zostaly calkowicie wyparte przez synchroniczne bezszczotkowe.
  • #10 2097574
    sp5wcx
    Poziom 33  
    Posty: 2272
    Pomógł: 170
    Ocena: 312
    A może Kol. Prez8s skrobnął by jakiś szkic takiego układu? Jakoś nie bardzo dzisiaj kumam ...
  • #11 2097589
    prez8s
    Poziom 33  
    Posty: 2723
    Pomógł: 69
    Ocena: 334
    Poszukaj troche, na tym forum są tu całe schematy prądnic. Dodam tylko ze nie jest to takie skomplikowane.
  • #12 2104518
    MIREK1963
    Poziom 11  
    Posty: 22
    Ocena: 19
    No Panowie!
    Muszę z przykrością stwierdzić, że wszystkie Wasze sposoby nie przyniosły oczekiwanych rezultatów. Agregacik najwyraźniej postanowił zostać kosiarką ,pompą lub gokartem,(jeszcze się zastanawia). Ja w każdym bądź razie chciałbym Wam serdecznie podziękować za rady i życzyć Wesołych Świąt.
    Ps. w świątecznej ofercie Makro, podobny model jest już za ok. 300zł, więc w sumie niema o co kruszyć kopi.(szkoda czasu)
    Pozdrawiam MIREK1963

    Dodano po 3 [minuty]:

    No Panowie!
    Muszę z przykrością stwierdzić, że wszystkie Wasze sposoby nie przyniosły oczekiwanych rezultatów. Agregacik najwyraźniej postanowił zostać kosiarką ,pompą lub gokartem,(jeszcze się zastanawia). Ja w każdym bądź razie chciałbym Wam serdecznie podziękować za rady i życzyć Wesołych Świąt.
    Ps. w świątecznej ofercie Makro, podobny model jest już za ok. 300zł, więc w sumie niema o co kruszyć kopi.(szkoda czasu)
    Pozdrawiam MIREK1963
  • #13 2104668
    Tuning Marek
    Poziom 22  
    Posty: 655
    Pomógł: 28
    Ocena: 109
    Dzięki za zyczenia ale wiesz nie poddawajmy się musimy wygrać może jeszcze raz od nowa ale na spokojnie i z detalami warto spróbować dzięki
  • #14 2104827
    prez8s
    Poziom 33  
    Posty: 2723
    Pomógł: 69
    Ocena: 334
    Wystaw go na allegro, moze ktos kupi na silnik.

Podsumowanie tematu

✨ Problem dotyczy agregatu prądotwórczego Einhell STE800, który zamiast nominalnych 230V na wyjściu generuje jedynie około 10-14V. Próby wzbudzenia prądnicy poprzez podanie napięcia stałego z akumulatora, zmiana kondensatora wzbudzeniowego oraz podanie napięcia sieciowego nie przyniosły trwałego efektu. Po rozebraniu prądnicy stwierdzono uszkodzenie diod prostowniczych na wirniku, które wymieniono, jednak problem pozostał. Dyskusja obejmuje sugestie dotyczące wzbudzenia prądnicy poprzez podawanie napięcia stałego o odwróconej polaryzacji, pomiar rezystancji uzwojeń oraz testowanie pracy pod obciążeniem. Poruszono także kwestie konstrukcji agregatu synchronicznego bezszczotkowego z kondensatorem wzbudzeniowym i diodami prostowniczymi na wirniku, co jest typowe dla nowoczesnych agregatów tego typu. Ostatecznie brak rozwiązania problemu i sugestia rozważenia zakupu nowego agregatu ze względu na niską cenę podobnego modelu w ofercie handlowej.
Wygenerowane przez model językowy.
REKLAMA