logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

wszytko dobrze dopoki nie włacze swiateł wtedy sie zaczyna

witek8751 10 Gru 2005 22:10 1149 2
REKLAMA
  • #1 2072407
    witek8751
    Poziom 2  
    Posty: 2
    po właczeniu swiateł zaswiecaja sie wszystkie kontrolki na pulpicie kierunkowskazy swieca ale słabo włacza sie kontrolka od swiateł drogowych ale swieci tez bardzo słabo pomozcie bo nie wiem co z tym zrobic
  • REKLAMA
  • #2 2072449
    poldek43
    Poziom 15  
    Posty: 110
    Pomógł: 6
    Ocena: 22
    Witam
    Zacznij od sprawdzenia masy przy desce wskaźników i zobacz czy któraś ścieżka nie jest wypalona .
    Pozdrawiam
  • #3 2073768
    Gerius
    Poziom 11  
    Posty: 6
    Ocena: 1
    Raczej sprawdż masę przy reflektorach.
REKLAMA