po właczeniu swiateł zaswiecaja sie wszystkie kontrolki na pulpicie kierunkowskazy swieca ale słabo włacza sie kontrolka od swiateł drogowych ale swieci tez bardzo słabo pomozcie bo nie wiem co z tym zrobic
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam