Witam mam problem ze swiatłami w polonezie caro 1994 rok. Objaw jest taki ze działaja swiztła pozycyjne a nie ma drogowych i mijania. Na tablicy rozdzielczej pala sie kontrolki swiateł długich i mijania jednoczesnie. Bezpieczniki są sprawne, przekazniki tez....prosze o sugestie..