logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Siemens C60 - telefon nie włącza się po zdjęciu simlocka, co robić?

Pedro2003 11 Gru 2005 01:14 852 4
REKLAMA
  • #1 2072909
    Pedro2003
    Poziom 17  
    Posty: 303
    Pomógł: 10
    Ocena: 20
    Po zdjęciu simloka w serwisie telefon Siemens C60 działał jeden dzień co może być że nie idzie go włączyć może jakiś soft chodzący . Czy mogło oprogramowanie zniknąć?
  • REKLAMA
  • #2 2072932
    webmen
    Poziom 2  
    Posty: 4
    Pedro2003 napisał:
    Po zdjęciu simloka w serwisie telefon Siemens C60 działał jeden dzień co może być że nie idzie go włączyć może jakiś soft chodzący . Czy mogło oprogramowanie zniknąć?


    możesz spróbowac wgrać nowego softa zobaczysz czy poskutkuje..
    a tel. napewno nie zepsujesz
  • REKLAMA
  • #3 2086563
    Pedro2003
    Poziom 17  
    Posty: 303
    Pomógł: 10
    Ocena: 20
    Do telefonu nie idzie wgrać programu softu pio kablu na COMA, ponieważ telefonu nie idzie włączyć. Po włączeniu zapala się ekran na niebiesko jest pik buczenie i wyłącza się jak wgrać soft jak nie idzie odpalić telefonu. Moim zdaniem zniknął soft z telefonu.
  • REKLAMA
  • #4 2086848
    tino2003
    Admin grupy GSM
    Posty: 23694
    Pomógł: 1971
    Ocena: 2085
    Poszukaj na elce było na ten temat wiele razy, wpisz w wyszukiwarkę c60 i zobaczysz ile info wyskoczy na ten temat. Lub udaj się do kogoś kto ma martecha i naprawi Ci fonka w ciągu 15 min.
    pozdr
  • #5 2215913
    Pedro2003
    Poziom 17  
    Posty: 303
    Pomógł: 10
    Ocena: 20
    Wgrałem nowy soft telefon od razu ruszył wszystko jest ok nie miał przeciętego Power Pointa. Nie wiem dlaczego zdjęcie simloka to zrobiło teraz po wgraniu nowego softu OK. Temat uważam za zamknięty.
REKLAMA