Po zdjęciu simloka w serwisie telefon Siemens C60 działał jeden dzień co może być że nie idzie go włączyć może jakiś soft chodzący . Czy mogło oprogramowanie zniknąć?
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tamPedro2003 napisał:Po zdjęciu simloka w serwisie telefon Siemens C60 działał jeden dzień co może być że nie idzie go włączyć może jakiś soft chodzący . Czy mogło oprogramowanie zniknąć?