Witam wszystkich serdecznie 👋 Panowie i Panie również, Insignia 2016 rok produkcji, silnik 1.6 TDCi, 88 kW. Po odpaleniu auta stukanie, coś jak wtrysk. Po odpieciu wtyczek, stukanie nie ustaje.
Rozrządu nie słychać, łańcuch oczywiście, po wymianie ma 12 tys km. . Żadnych błędów. Coś, ktoś miał takie doświadczenie? Dziękuję za wszelkie pomocne opinie. Pozdrawiam serdecznie 👋 👋
Rozrządu nie słychać, łańcuch oczywiście, po wymianie ma 12 tys km. . Żadnych błędów. Coś, ktoś miał takie doświadczenie? Dziękuję za wszelkie pomocne opinie. Pozdrawiam serdecznie 👋 👋