Witajcie, mam problem bo zaczęła mi lecieć woda z rączki baterii Grohe. Pewnie do wymiany jest głowica. Niestety nie mogę ściągnąć rączki po odkręceniu tej małej śrubki. Jakieś pomysły ?
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tamtomex1213 napisał:Witajcie, mam problem, bo zaczęła mi lecieć woda z rączki baterii Grohe. Pewnie do wymiany jest głowica. Niestety nie mogę ściągnąć rączki po odkręceniu tej małej śrubki. Jakieś pomysły?
tomex1213 napisał:Dzięki wszystkim za porady. Dalej mam śrubę czyli różni się w stosunku do filmu … rozkręcam ją pewnie…
tomex1213 napisał:>>21328047
Moja bateria to grohe allure/ jakimś cudem znalazłem w necie bo kupiłem mieszkanie na wtórnym więc nie maiłem pojęcia co tam siedzi.
Widzę że głowica to koszt 200zl. Cóż mam nadzieję że wymiana pomoże. Warto bawić się w jakieś zamienniki albo uszczelki ?
tomex1213 napisał:>>21328238
Mi powiedzieli, żeby sobie kupił i tyle…