Witam, gdzie w Skodzie Fabia 3, znajduje się przekaźnik wycieraczek? Wycieraczki chodzą cały czas i nie da się ich wyłączyć. Można zmieniać szybkość i częstotliwość pracy na manetce, ale funkcja "off", nie działa.
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam