Witam!
Mam taki dysk: Maxtor Fireball 3 40GB. Uszkodzoną mam mechanikę dysku. W związku z tym mam kilka pytań. Czy istnieje możliwość wymiany takiego mechanizmu? Które kody są ważne? Czy sama elektronika (podłączona bez mechanizmu) będzie wykrywana w biosie?
Szukałem na ten temat na elektrodzie ale niestety odpowiedzi były niewyczerpujące.
Dzięki i pozdrawiam.
Mam taki dysk: Maxtor Fireball 3 40GB. Uszkodzoną mam mechanikę dysku. W związku z tym mam kilka pytań. Czy istnieje możliwość wymiany takiego mechanizmu? Które kody są ważne? Czy sama elektronika (podłączona bez mechanizmu) będzie wykrywana w biosie?
Szukałem na ten temat na elektrodzie ale niestety odpowiedzi były niewyczerpujące.
Dzięki i pozdrawiam.