Mam mały problem z routerem postawionym na nnd a może z komputerami podłączonymi do niego?? Problem wygląda tak router działa bezproblemowo rodziela neostrada na dwa komputer bez problemu. Na 2 pozostałych komputerach strony ładują się minimalnie wolniej tylko mam problem z onetem wchodze do poczty przez strone i nie pozwala mi się zalogować
problemy są też z wysyłaniem przez program pocztowy. Mam też problem z wysyłaniem na ftp albo bradzo wolno wysyła albo wogóle
. Komputery nie widzą się w otoczeniu sieciowy
. czy to wina złej konfiguracji routera czy może coś nie tak z windowsami. Próbowałem odebrac zalogować sie po pprzez strone do poczty w Beosie i wszystko było ok wiec mysle że to cos po stronie systemu z pod znaku m$
.
Proszę o pomoc
Pozdrawiam
Proszę o pomoc
Pozdrawiam