Witam mam router Speedstream 5660 i mam z nim problem. Gdy pracował pod neo wszystko grało a nie mogę go skonfigurować pod Netię. Ustawiałem wszystkie parametry zgodnie z tymi co podaje sama Netia i Wikipedia (http://pl.wikipedia.org/wiki/Net24, http://pl.wikipedia.org/wiki/Net24_Bitstream). I jedyne co raz uzyskałem to GG się połączyło. Wszystkie porty są odblokowane. Jedyne czego nie wiem to jaki powinien być DSN bo na każdej stronie inny podają, a na razie żaden nie zadziałał.
Proszę o pomoc.
Pozdrawiam
Proszę o pomoc.
Pozdrawiam