Witam,
mam problem z pralką Gorenje WA 944, mianowicie dzisiaj pralka odmówiła posłuszeństwa, nie pobiera wody a przez to programy dalej nie startują.
Podczas uruchomienia pralki ( ustawienia programu i włączenia przycisku załączającego pralkę) słychać przez chwilkę takie ciche tryskanie wody, po chwili ono ustaje i dalej nie dzieje się nic.
Czy ktoś z szanownych forumowiczów może mnie nakierować gdzie szukać przyczyny? Dodam że jeszcze jej nie rozkręcałem i nic przy niej nie grzebałem oprócz odkręconego węża zasilającego wodę i pobieżnego przeczyszczenia sitek w nim.
mam problem z pralką Gorenje WA 944, mianowicie dzisiaj pralka odmówiła posłuszeństwa, nie pobiera wody a przez to programy dalej nie startują.
Podczas uruchomienia pralki ( ustawienia programu i włączenia przycisku załączającego pralkę) słychać przez chwilkę takie ciche tryskanie wody, po chwili ono ustaje i dalej nie dzieje się nic.
Czy ktoś z szanownych forumowiczów może mnie nakierować gdzie szukać przyczyny? Dodam że jeszcze jej nie rozkręcałem i nic przy niej nie grzebałem oprócz odkręconego węża zasilającego wodę i pobieżnego przeczyszczenia sitek w nim.