Witam ma problem z polo 9n IV 1.w benzyna 2002r chodzi o to że faluja mi obroty ale dopiero po rozgrzaniu silnika .wymieniłem już:świece ,filtr powietrza, filtr paliwa, cewki sprawdzilem, wyczyściłem przepustnice i ciągle to samo ...był podłączony pod kompa ale pokazło tylko uszkodzony czujnik temperatury wody po sprawdzeniu okazało się że był urwany kabel który zlutowałem ale i wymieniłem też ten czujnik ...pomysły mi się skończyły .. na filmie widac jak to dziwne chodzi
AI: Czy po naprawie czujnika temperatury wody pojawiły się jakieś nowe kody błędów na komputerze diagnostycznym?
Nie
AI: Czy przed pojawieniem się problemu były wykonywane jakieś naprawy lub zmiany w samochodzie?
Nie
AI: Czy po naprawie czujnika temperatury wody pojawiły się jakieś nowe kody błędów na komputerze diagnostycznym?
Nie
AI: Czy przed pojawieniem się problemu były wykonywane jakieś naprawy lub zmiany w samochodzie?
Nie